Qazaxıstanda başladı, Avstriyada yekun vuruldu - (YENİLƏNİB)
Paylaş:
Bu gün UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin oyunları davam edir.
17:30. "Şaxtyor" (Qazaxıstan) - "Hayduk" (Xorvatiya) - 4:2
19:00. "Astana" (Qazaxıstan) - AİK (İsveç) - 1:1
21:00. "Rux" (Polşa) - "Esbyerq" (Danimarka) - 0:0
21:00. "Astra" (Rumıniya) - "Slovan" (Çexiya) - 3:0
21:00. "Dinamo" (Moskva, Rusiya) - "Hapoel" (Kiryat-Şmona, İsrail) - 1:1
21:00. "Omoniya" (Kipr) - "Metallurq" (Makedoniya) - 3:0
22:00. "Karabükspor" (Türkiyə) - "Rusenborq" (Norveç) - 0:0
22:00. "Trençin" (Slovakiya) - "Hall Siti" (İngiltərə) - 0:0
22:00. "Göteborq" (İsveç) - "Rio Ave" (Portuqaliya) - 0:1
22:00. "Dinamo" (Minsk, Belarus) - ÇFR (Rumıniya) - 1:0
22:00. "Mlada Boleslav" (Çexiya) - "Lion" (Fransa) - 1:4
22:00. PSV (Hollandiya) - "Sankt-Polten" (Avstriya) - 1:0
22:00. "Brommapoykarna" (İsveç) - "Torino" (İtaliya) - 0:3
22:30. "Yanq Boyz" (İsveçrə) - "Ermis" (Kipr) - 1:0
22:30. "Zarya" (Ukrayna) - "Molde" (Norveç) - 1:1
23:00. "Petrolul" (Rumıniya) - "Viktoriya" (Çexiya) - 1:1
23:00. "Zulte-Varegem" (Belçika) - "Şaxtyor" (Belarus) - 2:5
23:00. RNK (Split, Xorvatiya) - "Çernomorets" (Ukrayna) - 2:0
23:00. "Vikinqur" (Farer adaları) - "Rijeka" (Xorvatiya - 1:5
23:30. "Sarayevo" (Bosniya və Herseqovina) - "Atromitos" (Yunanıstan) - 1:1
23:30. "Real Sosyedad" (İspaniya) - "Aberdin" (Şotlandiya) - 2:0
23:30. "Mayns" (Almaniya) - "Asteras Tripolis" (Yunanıstan) - 1:0
23:30. “Dioşdyor” (Macarsıtan) - "Krasnodar" (Rusiya) - 1:5
23:30. "Styarnan" (İslandiya) - "Lex" (Polşa) - 1:0
23:30. "Brügge" (Belçika) - "Brondbü" (Danimarka) - 3:0
23:45. "Sent-Conston" (Şotlandiya) - "Spartak" (Trnava, Slovakiya) - 1:2
00:05. Qrödiq" (Avstriya) - "Zimbru" (Moldova) - 1:2
Türkiyənin "Karabükspor" klubu doğma divarları arasında Norveçin "Rosenburq" komandasını qəbul edəcək. Oyun saat 22:00da start götürəcək. Saat 21:00-da Moskvada baş tutacaq qarşılaşmada isə yerli "Dinamo" İsrailin "Hapoel" kollektivini qəbul edəcək.
III təsnifat mərhələsinin cavab görüşləri avqustun 7-də keçiriləcək.
Avropa Liqası, III təsnifat mərhələsi
31 iyul
Qollar: Topçaqiç, 10 (1:0), Gotas, 19 (1:1), Finonçenko, 21 (2:1), Dzidiç, 70 (3:1), Çaktas , 78pen (3:2), Jangluşbay, 90+4 (4:2)
Qollar: Bahoyi, 9 (0:1), Nusarbayev, 42 (1:1)
21:00. "Elfsborq" (İsveç) - "Hafnarfyordur" (İslandiya) - 4:1
Qollar: Holmen, 55-pen (1:0), Lennon, 62 (1:1), Frik, 70 (2:1), Rohden, 81 (3:1), Hedlund, 89-pen (4:1)
Qollar: Fatay, 4 (1:0), 74 (2:0), 81 (3:0)
Qollar: Kola, 63 (0:1), Kurayni, 71 (1:1)
Qollar: Ramos, 9 (1:0), Pote, 14 (2:0), Ramos, 57 (3:0)
Qol: Mahqoub, 22 (0:1)
Qol: Adamoviç, 54 (1:0)
Qollar: Yattara, 9 (0:1), Qonalons, 36 (0:2), Yattara, 47 (0:3), Rosa, 66 (1:3), Umtiti, 67 (1:4)
Qol: Luk de Yonq, 56 (1:0)
Qollar: Larrondo, 45 (0:1), 53 (0:2), Barreto, 58 (0:3)
Qol: Nuzzolo, 58 (1:0)
Qollar: Kamenyuka, 62 (1:0), Svendsen, 89 (1:1)
Qollar: Adrian Mutu, 72 (1:0), Kolar, 90+1 (1:1)
Qollar: Qalyuza ,4 (0:1), Matvyeçuk, 12 (0:2), Plit, 40 (1:2), Starqorodski, 45+4 (1:3), Konte, 75 (2:3), Yanuş, 78 (2:4), Guruli, 90+2 (2:5)
Qolar: Rog, 25 (1:0), Belle, 48 (2:0)
Qollar: Leskoviç, 14 (0:1), Hanson, 33 (1:1), Kvriziç, 45+1 (1:2), Kramariç, 52 (1:3), Kvriziç, 76 (1:4), Kramariç, 81-pen (1:5)
Qolar: Funatidis, 11 (0:1), Puziqaça, 26 (1:), Nastos, 75 (1:2)
Qollar: Zurutuza, 53 (1:0), Kanales, 68 (2:0)
Qol: Okazaki, 45 (1:0)
Qollar: Ari, 28 (0:1), Ahmedov, 40 (0:2), Baksa, 49 (1:2), Pereyra, 51 (1:3), Joazinyo, 88-pen (1:4), Bıstrov, 90 (1:5)
Qol: Toft, 48 (1:0)
Qollar: Duarte, 14, (1:0), Kastillio, 30 (2:0), Vaskez, 63 (3:0)
Qollar: Sçranz, 34 (0:1), 63 (0:2), Makay, 90+3 (1:2)
Qollar: Alekseyev, 35 (0:1), Handle, 59 -a.q (0:2), Korrea, 89 (1:2)
| Paylaş: